Upravno-splošni oddelek

Vodja oddelka, Višja svetovalka

Damijana Belcl

Telefon: 02 584 90 59

Elektronski naslov: damijana.belcl@ljutomer.si

Področje dela: vodenje oddelka, kadrovske zadeve

 

Višja svetovalka

Renata Zrinski

Telefon: 02 584 90 46

Elektronski naslov: renata.zrinski@ljutomer.si

Področje dela: namestnica vodje, protokol   

 

Višja svetovalka

Ana Žnidarič

Telefon: 02 584 90 45

Elektronski naslov: ana.znidaric@ljutomer.si 

Področje dela: pravne zadeve, premoženje

 

Višja svetovalka

Karmen Lah

Telefon: 02 584 90 54

Elektronski naslov: karmen.lah@ljutomer.si

Področje dela: družbene dejavnosti

 

Višja svetovalka

Dominika Vrbnjak

Telefon: 02 584 90 52

Elektronski naslov: dominika.vrbnjak@ljutomer.si

Področje dela: upravni postopki

 

Višja svetovalka

Lilijana Grnjak

Telefon: 02 584 90 52

Elektronski naslov: lilijana.grnjak@ljutomer.si

Področje dela: upravni postopki

 

Strokovni sodelavec VII/1

Miha Šoštarič

Telefon: 02 584 90 30

Elektronski naslov: miha.sostaric@ljutomer.si

Področje dela: sprejemna pisarna

 

Strokovna sodelavka VII/1

Irena Lepoša

Telefon: 02 584 90 42

Elektronski naslov: irena.leposa@ljutomer.si

Področje dela: sprejemna pisarna

 

Strokovna sodelavka VII/1

Martina Klement

Telefon: 02 584 90 49

Elektronski naslov: martina.klement@ljutomer.si

Področje dela: krajevne skupnosti, občinski svet

 

Poslovna sekretarka VI

Suzana Lovrec

Telefon: 02 584 90 47

Elektronski naslov: suzana.lovrec@ljutomer.si

Področje dela: sprejemna pisarna

 

Finančnik VI

Marko Šoštarič

Telefon: 02 584 90 58

Elektronski naslov: marko.sostaric@ljutomer.si

Področje dela: finance, blagajniško poslovanje

 

Administrator V

Anton Mihorič

Telefon: 02 584 90 44

Elektronski naslov: anton.mihoric@ljutomer.si

Področje dela: sprejemna pisarna, arhiv

 

Računovodkinja V

Pavla Jelen

Telefon: 02 584 90 55

Elektronski naslov: pavla.jelen@ljutomer.si

Področje dela: finance, računovodstvo, knjigovodstvo

 

Finančnica V

Majda Rajtman

Telefon: 02 584 90 57

Elektronski naslov: majda.rajtman@ljutomer.si

Področje dela: finance, računovodstvo, knjigovodstvo

 

Administratorka V

Andreja Babič

Telefon: 02 584 90 44

Področje dela: administracija, arhiv

 

Pripravnik

Tadej Murkovič

Telefon: 02 584 90 53