Krajevne skupnosti

 

Krajevna skupnost Cezanjevci

Cezanjevci 39, 9240 Ljutomer

Tel: 02 584 90 42

Člani Sveta KS Cezanjevci:

  • Franc Slokan, predsednik
  • Katja Vunderl, podpredsednica
  • Aleš Lipovec
  • Feliks Juterša
  • Andrej Trstenjak
  • Melita Hanžekovič
  • Stanislav Senčar
  • Eva Štuhec
  • Darko Sobočan

Sodelavka:  Martina Klement

Obsega naselja: Branoslavci, Cezanjevci, Vidanovci, Vogričevci, Zgornji Kamenščak.

 

Krajevna skupnost Cven

Cven 3d, 9240 Ljutomer

Tel: 02 584 90 42

Člani Sveta KS Cven:

  • Samo Škrget, predsednik
  • Andrej Smodiš, podpredsednik
  • Boro Zemljak
  • Janja Feuš
  • Franc Rošker
  • Klaudija Velnar

Sodelavka:  Martina Klement

Obsega naselja: Cven, Krapje, Mota

 

Krajevna skupnost Krištanci, Šalinci, Grlava

Šalinci 29, 9242 Križevci pri Ljutomeru

Tel: 02 584 90 42

Člani Sveta KS Krištanci, Šalinci, Grlava:

  • Mag. Milko Lebarič, predsednik
  • Davorin Novak, podpredsednik
  • Aleš Štefanec
  • Sonja Filipič
  • Slavica Sunčič
  • Ema Nemec
  • Gabrijela Taljan
  • Branko Sovič

Sodelavka:  Martina Klement

Obsega naselja: Grlava, Krištanci, Šalinci

 

Krajevna skupnost Ljutomer

Vrazova 1, 9240 Ljutomer

Tel. 02 584 90 42

Člani Sveta KS Ljutomer:

  • Cvetko Melin, predsednik
  • Niko Miholič, podpredsednik
  • Jože Panič
  • Marko Niko Šoštarič
  • Marija Vičar
  • Anton Hvalec
  • Jože Zadravec
  • Marija Zadravec
  • Darinka Štuhec

Sodelavka:  Martina Klement

Obsega naselja: Babinci, Ljutomer, Noršinci, Spodnji Kamenščak

 

Krajevna skupnost Mala Nedelja

Mala Nedelja 21, 9243 Mala Nedelja

Tel: 02 584 90 42

Člani Sveta KS Mala Nedelja:

  • Viljem Vajda, predsednik
  • Mirko Vrbnjak, podpredsednik
  • Vladimir Smrekar
  • Maksimiljan Cvetko
  • Kristijan Kšela
  • Manfred Vreča
  • Tomaž Šišernik
  • Bernarda Gerič Kšela
  • Milan Murkovič

Sodelavka:  Martina Klement

Obsega naselja: Bodislavci, Bučkovci, Drakovci, Kuršinci, Mala nedelja, Moravci

 

Krajevna skupnost Radoslavci

Radoslavci 15b, 9243 Mala Nedelja

Tel: 02 584 90 42

Člani Sveta KS Radoslavci:

  • Janez Rudolf, predsednik
  • Irena Žinko, podpredsednica
  • Jernej Horvatič
  • Venčeslav Rakuša
  • Emil Petek
  • Alojz Ciglarič
  • Marija Ciglarič

Sodelavka:  Martina Klement

Obsega naselja: Godemarci, Precetinci, Radoslavci, Sitarovci,

 

Krajevna skupnost Stara Cesta

Mekotnjak 29, 9240 Ljutomer

Tel: 02 584 90 42

Člani Sveta KS Stara Cesta:

  • Robert Kosmajer, predsednik
  • Silvo Potočnik, podpredsednik
  • Zlatko Kralj
  • Natalija Kralj
  • Anita Kumer
  • Marjan Kaučič
  • Janko Špindler
  • Milica Špindler
  • Manuela Kuhar

Sodelavka:  Martina Klement

Obsega naselja: Desnjak, Mekotnjak, Stara cesta

 

Krajevna skupnost Stročja vas

Stročja vas 24, 9240 Ljutomer

Tel: 02 584 90 42

Člani Sveta KS Stročja vas:

  • Srečko Mihorič, predsednik
  • Herman Bogdan, podpredsednik
  • Jože Sedmak
  • Dušan Kosi
  • Marica Fijavž
  • Andrej Žnidarič
  • Nada Marinič
  • Ignac Šiško
  • Anton Šnajder
  • Marjeta Kuhar

Sodelavka:  Martina Klement

Obsega naselja: Globoka, Nunska Graba, Podgradje, Presika, Pristava, Rinčetova Graba, Stročja vas

 

Krajevna skupnost Železne Dveri

Radomerje 2, 9240 Ljutomer

tel: 02 584 90 42

Člani Sveta KS Železne Dveri:

  • Marjan Munda, predsednik
  • Matevž Kaučič, podpredsednik
  • Božidar Bogša
  • Alojz Šut
  • Cvetka Slavinec
  • Borut Vajda
  • Boštjan Ivajnšič
  • Dragica Kocjan
  • Drago Karba

Sodelavka:  Martina Klement

Obsega naselja: Cuber, Gresovščak, Ilovci, Jeruzalem, Plešivica, Radomerje, Radomerščak, Slamnjak, Železne Dveri